DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı

İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı

İŞKUR kurum dışı kamu işçi alımı ilanları ile birlikte İstanbul belediyesi birimlerinde istihdam edilmek üzere makine teknisyeni alımı ilanı yayınlandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:50
İŞKUR Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayınlanmış olan resmi kamu personel alımı duyurularında İstanbul büyükşehir belediyesi başkanlığı kurum dışı kamu işçi alımı ilanı için gerekli olan iş başvurusunu gerçekleştirmek isteyenlerin en az meslek lisesi mezunu olmaları gerekiyor.

Kurum dışı kamu işçi alımı ilanları başvuru bilgileri

•    Kurum dışı işçi alımı son başvuru tarihi 15.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Kamu işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda belirtilmiş internet sitesi üzerinde başvuru gerçekleştirmeleri gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilan

İstanbul belediyesi işçi alımı başvuru şartları

1.    İş başvurusu yapmak isteyenlerin meslek lisesi metal, makine ve motor gibi bölüm mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.

2.    Belediye personel alımı için çalışmak isteyenlerin ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya uygun olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı gerekiyor.

3.    İSPER işçi alımı için başvuru düzenleyeceklerin en az 2 yıl alanında deneyim sahibi olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlaması gerekiyor.

4.    Bütün başvuru sahiplerinin 20-35 yaş aralığında olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

5.    Görev almak amacı ile başvuru işlemlerinde bulunacak olan adayların vardiyalı olarak çalışabilmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP