DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı İŞKUR İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı İŞKUR İşçi Alımı

İŞKUR işçi alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan kamu personeli alımı 2022 duyurusu ile Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı birimleri içinde görev verilmek üzere sürekli işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
30 Mart 2022 21:05
Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı İŞKUR İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR İşçi Alımı İle Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alacak

İŞKUR işçi alımı ilanları ile birlikte yayınlanmış olan 2022 kamu personeli alımı duyuruları ile Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı birimlerine kaynakçı alımı, tekne onarım işçisi alımı, elektrikçi alımı ve tornacı alımı yapılacak.

İŞKUR İşçi Alımı Sahil Güvenlik Komutanlığı Başvuru Şartları

İŞKUR işçi alımı sahil güvenlik komutanlığı ilanları için iş başvurusu yapacak olanların İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, 36 yaşından gün almamış olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Sahil güvenlik komutanlığı işçi alımı için tüm kişilerin İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden son başvuru tarihi itibarı ile mezun olmuş olmak veya ustalık belgesine sahip olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kamu personeli alımı için çalışmak isteyenlerin Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya guruplara ya da terör örgütlere üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Daimi işçi alımı ilanları 2022 için görev almak isteyenlerin İşe göndermede öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan yönetmeliğin 5’inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kadrolu işçi alımı için tüm başvuru sahiplerinin şe gönderme öncelik hakkından yararlanacak adaylar, durumlarını daha önce çalıştıkları kamu kurum ve kuruluşlarından alacakları belge ile ispat etmek zorundadırlar ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

 

İŞKUR İşçi Alımı

İŞKUR İşçi Alımı 2022

İŞKUR İşçi Alımı Sahil Güvenlik Komutanlığı Alımı Başvuru Bilgileri

Başvurular 4.04.2022 tarihinde başlayacak ve son başvuru tarihi 08.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden yapmaları gerekiyor.

iskur.gov.tr

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP