DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İşkur İş İlanları

İşkur İş İlanları

İşkur iş ilanları kapsamında açıklanmış olan güncel kamu personel alımı bilgilerinde Et Ve Süt Kurumu birimlerine teknisyen alımı ve tekniker alımı yapılacaktır.

ABONE OL
23 Mart 2022 14:31
İşkur İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İşkur İş İlanları 2022 İlanları Yayınlandı

İşkur iş ilanları 2022 geneli içerisinde açıklanan kamu personeli alımı bilgisinde, Et Ve Süt Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere teknisyen alımı ve tekniker alımı gerçekleştirilecektir.

İşkur İş İlanları Başvuru Şartları Nelerdir?

İşkur iş ilanları 2022 kamu personeli alımı için iş başvurusu yapacak olanların Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (işe alınacaklardan daha sonra istenecektir.) ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Et ve süt kurumu işçi alımı için görev almak isteyenlerin Meslek Yüksek Okulu Mekatronik Bölümü mezunu olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve güler yüzlü, özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları gerekiyor.

Tekniker alımı 2022 ilanları için çalışmak isteyen vatandaşların ağır, tehlikeli ve vardiyalı işlerde çalışabiliyor olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapması gerekiyor.

Teknisyen alımı 2022 ilanları için başvuru yapacakların makinelerin çalıştırılması ve makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlaması gerekiyor.

İşkur İş İlanları Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 25.03.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP