DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hitit üniversitesi ortaokul mezunu temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı

Hitit üniversitesi ortaokul mezunu temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı

Kamu işçi alımı yapılması için güncel olarak açıklanmış olan bilgilerde Hitit üniversitesi ortaokul mezunu 15 temizlik personeli ve 10 güvenlik görevlisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:33
Hitit üniversitesi ortaokul mezunu temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hitit üniversitesi ortaokul mezunu temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların rektörlük tarafından bildirilen şartları taşıması gerekiyor.

Temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları

Üniversite işçi alımı için başvuracakların açık ve kapalı mekânları, binaların ana girişi dâhil sınıflar, laboratuvarlar, salonlar ve çalışma odaları ile ortak kullanım alanlarını süpürmek ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.
 
Katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve belirlenen alanlara taşımak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Güvenlik alımı için 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 55 puana sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İlana son başvuru tarihi ve yerleşen adaylar için ise ibraz tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Hitit üniversitesi kamu personel alımı başvuru bilgileri

Yayınlanmış alımlar için son başvuru tarihi resmi olarak 20.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Üniversite personel alımı iş başvurusu aşağıda yazılı link üzerinden yapılacaktır.

Başvuru için tıklayınız

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP