DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Güney Belediyesi İŞKUR İşçi Ve Şoför Alımı

Güney Belediyesi İŞKUR İşçi Ve Şoför Alımı

Güney Belediyesi Başkanlığı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere kadrolu işçi ve şoför alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
30 Mayıs 2022 20:04
Güney Belediyesi İŞKUR İşçi Ve Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güney Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Güney Belediyesi başkanlığı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte belediye başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere daimi işçi ve şoför alımı yapılacağı bildirildi.

Güney Belediyesi Başvuru Şartları

Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Deneme süresi iki ay olup, bu süre içerisinde başarısız olanların iş akitleri belediyemizce feshedilecektir ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Mesleki Yeterlilik Kurumu Servis Araç Şoförlüğü sertifikasına sahip olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Şoförlük Meslek alanında En az 6 Ay çalışmış ve çalıştığını gösterir SGK Hizmet Dökümünü İbraz etmek gerekiyor.

Servis Aracı Şoförü meslek başvuru yaş sınırı; 18 yaşını tamamlamış, 37 yaşından gün almamış olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Mesleğin kalite ve verimlilik gereksinimlerine uygun olarak meslek alanı ile ilgili gelişmeleri takip ederek uygulamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Güney Belediyesi İşçi Ve Şoför Alımı

Güney Belediyesi İşçi Ve Şoför Alımı

Güney Belediyesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 3.06.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP