DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Göç İdaresi Başkanlığı İŞKUR Temizlik Personeli Alımı

Göç İdaresi Başkanlığı İŞKUR Temizlik Personeli Alımı

Göç İdaresi Başkanlığı için açıklanmış olan bilgilerde, GİB kurumu bünyesine çalıştırılmak için İŞKUR kura çekilişi ile 60 işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
23 Mayıs 2022 14:43
Göç İdaresi Başkanlığı İŞKUR Temizlik Personeli Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Göç İdaresi Başkanlığı Temizlik Personeli Alımı Duyurusu

Göç İdaresi Başkanlığı için açıklanmış olan duyurular ile birlikte GİB birimlerinde görevlendirilmek için İŞKUR kura çekilişi ile 60 işçi alımı gerçekleştirilecek.

Göç İdaresi Başkanlığı Temizlik Personeli Alımı Başvuru Şartları

 

En az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve salonlar ve çalışma odaları ile ortak alanları süpürmek ve paspas yapması gerekiyor.

İlan tarihi itibarıyla 30 yaşını bitirmemiş olmak, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve tuvaletleri günlük olarak sabunlu ve dezenfektan bir malzeme ile yıkaması gerekmekte.

İlan tarihi itibarıyla başvuru yapılan ilde ikamet ediyor olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kağıt havlu ve sıvı sabun eksildikçe tamamlamak kontrol formunu paraflaması gerekiyor.

Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmasına ve dış mekânda çalışmasına engel durumunun olmaması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve lavaboları sıvı temizleyici malzeme ile temizlemek, aynaları ve muslukları silmesi gerekiyor.

İşe göndermede öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olması gerekmektedir, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi gerekiyor.

 

Göç İdaresi Başkanlığı Temizlik Personeli Alımı

Göç İdaresi Başkanlığı Temizlik Personeli Alımı

Göç İdaresi Başkanlığı Temizlik Personeli Alımı Bilgileri

Son başvuru tarihi 27.5.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

iskur.gov.tr

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP