DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Et Ve Süt Kurumu İŞKUR İşçi Alımı 2022

Et Ve Süt Kurumu İŞKUR İşçi Alımı 2022

İŞKUR işçi alımı yapılması amacı ile yayını gerçekleştirilmiş olan kamu personeli alımı ilanları ile Et Ve Süt Kurumu kendi birimlerinde görev verilmek üzere kasap alımı yapılacak.

ABONE OL
10 Mart 2022 13:00
Et Ve Süt Kurumu İŞKUR İşçi Alımı 2022
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR İşçi Alımı 2022 İlanları İle Et Ve Süt Kurumu Personel Alacak

İŞKUR web sitesi üzerinden yayınlanmış olan 2022 işçi alımı ilanları genelinde Et Ve Süt Kurumu birimleri içinde istihdam edilmek üzere 18-40 yaş arasında, en az ilkokul mezunu kasap alımı yapılacak.

Et Ve Süt Kurumu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

İŞKUR işçi alımı ilanları için başvuru yapacak olan kişilerin 18-40 yaş arasında bulunması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması gerekiyor.

Et ve süt kurumu personel alımı için başvuru sahiplerinin Ağır/Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu ve herhangi bir kronik rahatsızlığının olmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

MEB, ESK ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmak veya kasaplık konusunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Meslekte en az 12 ay tecrübeli olduğunu SGK kayıtları ile belgelemek ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 14.3.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapacak olan adayların aşağıda yazılı olan link üzerinden yapılması gerekmekte.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP