DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Su İşleri (DSİ) İŞKUR Üstünden Tam Zamanlı İşçi Alımı

Devlet Su İşleri (DSİ) İŞKUR Üstünden Tam Zamanlı İşçi Alımı

Devlet su işleri genel müdürlüğü (DSİ) tarafından yayınlanan iş ilanları bilgileri ile birlikte Balıkesir 25. bölge müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere kura çekilişi ile tam zamanlı beden işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
15 Şubat 2022 16:11
Devlet Su İşleri (DSİ) İŞKUR Üstünden Tam Zamanlı İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR İlanları İle DSİ İşçi Alımı Yapacak

Güncel bir şekilde açıklanmış İŞKUR ilanları ile beraber Devlet su işleri genel müdürlüğü (DSİ) bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu adaylar içerisinden tam zamanlı olmak üzere kamu işçi alımı gerçekleştirecek.

Devlet Su İşleri (DSİ) İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

İşe başlamaya hak kazanan adaylar, DSİ 25. Bölge Müdürlüğünde ‘‘NİVOCU’’ pozisyonunda çalıştırılacaktır ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İşe başlatılacak adaylara, ‘NİVO MAKİNESİ’ kullanımı öğretilecektir ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İşe başlamaya hak kazanan adaylara 4 ay deneme süresi uygulanacaktır ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Ücret ve sosyal olanaklar, yürürlükte olan Toplu İş Sözleşmesine göre belirlenecektir ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İşin durumu, sahada ve zorlu arazi koşullarında çalışmayı gerektirdiği için sadece erkek adaylar başvuru yapabilir ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Ortaöğretim mezunu olmak (bölüm ayrımı yapılmamaktadır), devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve 18 ile 35 yaş arasında olmaları gerekiyor.

İŞKUR İşçi Alımı Bilgileri

Son başvuru tarihi 18 Şubat 2022 olarak açıklandı.

Noter kurası, 25.02.2022 tarihinde, saat 10:00’ da, Atatürk Mah. Turgut Reis Cad. Karesi/BALIKESİR adresinde bulunan DSİ 25. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ-BÖLGE SOSYAL TESİSLERİNDE yapılacaktır.

Başvuru işlemleri için bütün adayların aşağıda yazılı link üstünden online başvuru yapmaları gerekmekte.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP