DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü İŞKUR 52 sürekli işçi alımı

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü İŞKUR 52 sürekli işçi alımı

Kamu işçi alımı yapılması için açıklanan bilgilerde Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 52 sürekli işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:45
Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü İŞKUR 52 sürekli işçi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü 52 sürekli işçi alımı için iş başvurusu düzenlemek isteyenlerin Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenler ile kamu haklarından mahrum olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü sürekli işçi alımı başvuru şartları

Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğünde işçi kadrolarına yerleşen adaylar 2 ay deneme süreli olarak yasal asgari ücretle göreve başlatılacaktır ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İŞKUR tarafından bildirilen ve talep şartlarına uygun açık iş sayısının (ilan edilen kadro sayısı) 4 katı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek aday arasından Genel Müdürlük tarafından gerçekleştirilecek sözlü (mülakat) sınav ile belirlenecektir ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Temizlik personel alımı için En az ilköğretim, en fazla ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İlan tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşını doldurmamış olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Güvenlik alımı için En az ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kamu kadrolu işçi alımı başvuru bilgileri

Başvurular 28.01.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://www.iskur.gov.tr

darphane 1

İlginizi Çekebilir:  Elektrik Mühendisi Alımı İSTAÇ KPSS’siz Duyurusu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP