DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Belediye başkanlığı 6055 TL maaş İle KPSS şartsız işçi alımı

Belediye başkanlığı 6055 TL maaş İle KPSS şartsız işçi alımı

Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilmesi amacı ile açıklanmış olan bilgilerde Aydın büyükşehir belediyesi birimlerinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız sıhhi tesisatçı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:35
Belediye başkanlığı 6055 TL maaş İle KPSS şartsız işçi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye başkanlığı KPSS şartsız işçi alımı için iş başvurusu işlemlerinde bulunmak isteyen vatandaşların gerekli şartlara sahip olması gerekiyor.

Kadrolu işçi alımı başvuru şartları

Tüm adayların en az 18 yaşında olması ve başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

KPSS şartsız işçi alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilmesi amacı ile açıklanmış olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Aydın büyükşehir belediyesi birimlerinde istihdam edilmek üzere personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

KPSS şartsız sıhhi tesisatçı alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Aydın belediyesi personel alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Belediye başkanlığı KPSS şartsız işçi alımı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

KPSS şartsız işçi alımı başvuru bilgileri

Aydın belediyesi personel alımı son başvuru tarihi resmi olarak 12.01.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenlerin kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Elektrik Mühendisi Alımı İSTAÇ KPSS’siz Duyurusu

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP