DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bakırçay Üniversitesi İşçi Alımı Ve Şoför Alımı

Bakırçay Üniversitesi İşçi Alımı Ve Şoför Alımı

Bakırçay üniversitesi rektörlüğü tarafından açıklanmış olan bilgilerde, üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi alımı ve şoför alımı yapılacak.

ABONE OL
5 Nisan 2022 16:36
Bakırçay Üniversitesi İşçi Alımı Ve Şoför Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bakırçay Üniversitesi İşçi Alımı Ve Şoför Alımı Yapılacak

Bakırçay üniversitesi rektörlüğü açıklamış olduğu kamu personeli alımı duyuruları ile beraber kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere bakım onarım personeli alımı, şoför alımı ve işçi alımı yapacak.

 

Bakırçay Üniversitesi İşçi Alımı Ve Şoför Alımı Başvuru Şartları

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup, başvuruda bulunduğu kadronun sıra numarası belirteceklerdir ve birden fazla kadroya başvuran adayların başvuruları ile kadronun sıra numarası belirtilmemiş başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bakım onarım personeli alımı için iş başvurusu yapacak olanların Ortaöğretim Kurumlarının Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanı ve Dallarından mezun olmak. AutoCAD eğitimi sertifikasına sahip olmak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Şoför alımı için Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması, belgelendirmek kaydıyla en az 3 yıl şoförlük tecrübesine sahip olmak ve en az 5 yıldır B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Teknisyen alımı için başvuru yapacak olan kişilerin Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarından mezun olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Yetkili Kalorifer Ateşçi Belgesine ve Yetkili Doğal Gaz Kalorifer Ateşçi Belgesine sahip olması gerekiyor.

 

Bakırçay Üniversitesi

Bakırçay Üniversitesi güvenlik

Bakırçay Üniversitesi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 12.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Kaynaklar Caddesi Seyrek, Menemen, İZMİR

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP