DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Aydın Söke Belediyesi Güvenlik Alımı

Aydın Söke Belediyesi Güvenlik Alımı

Güvenlik alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, Aydın Söke Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere kadrolu güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
2 Haziran 2022 12:43
Aydın Söke Belediyesi Güvenlik Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Söke Belediyesi Personel Alımı Duyurusu

Güvenlik alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte Aydın Söke Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere daimi güvenlik görevlisi alımı yapılacağı bildirildi.

Söke Belediyesi Başvuru Şartları

Söke belediyesi personel alımı iş başvuru işlemleri için kişilerin mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması gerekiyor.

Aydın personel alımı için çalışmak isteyenlerin özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve en az yüksekokul mezunu olmaları gerekiyor.

Tüm başvuru yapacakların genel çalışma prensipleri doğrultusunda araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Söke ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekiyor.

Aydın Söke belediyesi işçi alımı kapsamında iş başvurusu yapacakların işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini sağlaması gerekiyor.

 

Aydın Söke Belediyesi Güvenlik Alımı

Aydın Söke Belediyesi Güvenlik Alımı

Söke Belediyesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 4.06.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvurular için [email protected] mail adresine özgeçmişinizi yollamanız gerekiyor.

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP