DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Arıtma Tesisi Daimi İŞKUR Kura İle İşçi Alımı!

Arıtma Tesisi Daimi İŞKUR Kura İle İşçi Alımı!

İŞKUR işçi alımı kapsamında açıklanan bilgilerde daimi ve tam zamanlı olarak Kırşehir Yerköy Çiçekdağı ve Köseli Belediyeleri Atık Su Grup Arıtma Tesisi içinde çalıştırılmak üzere Arıtma Tesisi İşletme Operatörü alımı yapılacak.

ABONE OL
19 Şubat 2022 16:03
Arıtma Tesisi Daimi İŞKUR Kura İle İşçi Alımı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR kura çekilişi ile işçi alımı yapılacak!

İŞKUR üzerinden yayınlanmış olan iş ilanları bilgileri ışığında Kırşehir Yerköy Çiçekdağı ve Köseli Belediyeleri Atık Su Grup Arıtma Tesisi içinde görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu olmak şartı ile Arıtma Tesisi İşletme Operatörü alımı yapılacağı bildirildi.

İŞKUR sınavsız kamu işçi alımı başvuru şartları

İŞKUR ’da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen branşta istenilen belgelere sahip olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Sözlü sınavdan başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında ve görevini devamlı olarak yapmasında bir sakınca olmadığına dair durumunu tam teşekküllü hastaneden alınan sağlık raporu ile belgelendirmek ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlamak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Çiçekdağı ilçesi sınırları içerisinde İkamet etmek ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

En az İlköğretim mezunu olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ilan tarihi itibariyle 45 yaşından gün almamış olmak gerekiyor.

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Arıtma Tesisi Operatörlüğü belgesine hak kazanmış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Arıtma tesisi personel alımı başvuru bilgileri

Başvurular 14.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda yazılı bulunan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP