DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Adıyaman Üniversitesi İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı

Adıyaman Üniversitesi İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı

Adıyaman üniversitesi şoför alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı yapılması için güncel olarak kamu personeli alımı 2022 ilanları yayınladı.

ABONE OL
2 Nisan 2022 23:01
Adıyaman Üniversitesi İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Adıyaman Üniversitesi İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı 2022 İlanları

Adıyaman üniversitesi Kamu personeli alımı 2022 ilanları ile beraber birimlerinde görevlendirilmek üzere memur alımı, işçi alımı, temizlik personeli alımı, sağlık personeli alımı, şoför alımı ve güvenlik alımı yapacaktır.

Adıyaman Üniversitesi İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı Başvuru Şartları Nedir?

1. Adıyaman üniversitesi Güvenlik alımı 2022 ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların 30 yaşından büyük olmaması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Yükseköğretim kurumlarının Güvenlik, Güvenlik ve Koruma, S avunma ve Güvenlik, Özel Güvenlik ve Koruma, İstihbarat ve Kamu Güvenliği ve Asayişin Sağlanması önlisans programlarının birinden mezun olması gerekiyor.

2. Şoför alımı ilanları için başvuru yapacakların KPSS P93 puan türünden en az 50 puan almış olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, en az 5 yıl E ve CE sınıfı ehliyete sahip olmaları ve Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir önlisans programından mezun olması gerekiyor.

3. Temizlik personeli alımı için görev yapmak isteyenlerin 30 yaşından büyük olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, KPSS P94 puan türünden 50 puan almış olmak ve Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olması gerekiyor.

4. Tekniker alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin KPSS P93 50 puan almış olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Yükseköğretim kurumlarının Motor, Makine Motor veya Motor Otomotiv önlisans programlarının birinden mezun olması gerekiyor.

5. Sağlık personeli alımı için başvuru yapacakların KPSS 50 puan almış olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Yükseköğretim kurumlarının Patoloji Laboratuvar Teknikleri, Pataloji Laboratuvar, Biyokimya veya Biyokimya Teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekiyor.

 

Adıyaman Üniversitesi

Adıyaman Üniversitesi personel

Adıyaman Üniversitesi Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

• Son başvuru tarihi 06.04.2022 olarak açıklandı.

• İş başvurusu yapmak isteyen adayların Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına Başvuru Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte şahsen yapılacaktır.

Başvuru Formunu İndirmek İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

Adıyaman Üniversitesi Başvuru Belgeleri Nelerdir?

• Mezuniyet belgesi (E-Devletten alınabilen, sorgulama kodu veya karekod üzerinde silinti ve kazıntı olmayan mezuniyet belgesi)

• Nüfus kayıt örneği (E-Devlet üzerinden alınabilen doğrulama kodlu belge)

• KPSS sonuç belgesi ÖSYM Barkotlu Çıktı (Sorgulama kodu üzerinde silinti ve kazıntı olmayacaktır)

• Tecrübeyi gösteren belge (Eğer ilanın açıklamasında tecrübe şartı bulunuyorsa; SGK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı dökümü veya İlgili Makama Belgesi)

• Erkek adaylar için E-Devlet üzerinden alınabilen doğrulama kodlu askerlik durum belgesi.

• Adli sicil belgesi (E-Devlet üzerinden alınabilen doğrulama kodlu belge)

• Özel güvenlik görevlisi kimlik kartı (Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosu için)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP