DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Vakıflar Genel Müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Personeli Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Personeli Alımı

Devlet kurumuna kamu personel alımı yapılması için yayını yapılan resmi bilgilerde Vakıflar Genel Müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere sınav ile müfettiş yardımcısı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:34
Vakıflar Genel Müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vakıflar Genel Müdürlüğü Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı personeli alımı işlemleri için görev almak isteyenlerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonomi, Hukuk, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olmaları gerekiyor.

Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alımı başvuru şartları

01.01.2022 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak (01.01.1987 ve daha sonra doğanlar başvurabilecektir.) ve yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonomi, Hukuk, İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümleri ve ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

ÖSYM tarafından 2020 ve 2021 yılında yapılan A grubu kadrolara atanacaklar için Kamu Personeli Seçme Sınavlarında KPSSP48 puan türünden 80 ve daha üzeri puan almış olmak ve yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Başvuru tarihi itibarıyla; son beş yıl içinde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavlarının (YDS) birisinden en az (D) seviyesinde başarılı olmak veya Uluslararası Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlilikleri Dokümanında belirtilen belgelere sahip olmak ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Son Dakika 2022 Asgari Ücret Zam Oranı Belli Oldu

Sağlık durumu açısından her türlü iklim ve yolculuk şartlarında görev yapabilecek durumda olmak ve duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Vakıflar Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı başvuru bilgileri

Müfettiş alımı son başvuru tarihi 14.01.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu için aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP