DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türkiye’de Bir İlk Kampanyalı Ürünler! Kampanya Pazarı İle Satışlarınızı Hızlandırın

Türkiye’de Bir İlk Kampanyalı Ürünler! Kampanya Pazarı İle Satışlarınızı Hızlandırın

Satışlarınızı arttırmanın en kolay yollarından biri kampanyalı ürünler ile www.kampanyapazari.com üzerinden e-ticarete atılmak diyebiliriz. Türkiye’de bir ilk sadece kampanyalı ürün satışı ile ürünlerinizi çok ve hızlı satışını sağlayabilirsiniz.

ABONE OL
14 Şubat 2022 20:10
Türkiye’de Bir İlk Kampanyalı Ürünler! Kampanya Pazarı İle Satışlarınızı Hızlandırın
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Halihazırda devam ettiğiniz işinizi büyütmek veya yeni bir iş kurmak amacındaysanız internet üzerinden satışla mutlaka tanışmalısınız. Hızlı bir dijitalleşmenin baş gösterdiği çağımızda yaşam tarzlarında mobil uygulamaların da oldukça büyük bir yer aldığı günümüz şartlarında e-ticaret artık fiziksel mağaza ortamında yapılan satışların önüne geçmektedir.

Diğer taraftan da açık pazar niteliğinde olan www.kampanyapazari.com gibi e-ticaret satış platformları gerek en uygun satış fiyatları gerekse kampanya düzenleme olanakları ile satıcılar için büyük kolaylıklar sağladığı gibi aynı zamanda alıcıları için de ürün çeşitliliği ve en düşük fiyat aralığındaki ürünleri görebilmeleri vb. daha pek çok imkan ve olanaklar tanımaktadır.

ONLİNE SATIŞ İÇİN NELERE İHTİYACINIZ VAR KAMPANYAPAZARI ÖNERİYOR

Öncelikle satmak istediğiniz hizmet veya ürünler için iyi bir pazar araştırması ve planlama yapmalısınız. Sonrasında akılda kalıcı ve kolay telaffuz edilen, ürün veya hizmetinizle ilgili çağrışım yapabilecek bir marka oluşturmalı ve markanızın tescil haklarını almalısınız. Sonraki adımda markanın adından oluşan bir e-ticaret sitesi yaptırabilir, satın alabilir, ortaklık yapabilir, kampanyapazarı gibi açık pazar online satış sitelerinden mağaza açabilirsiniz. Tabi tüm bunlarla birlikte hukuki şartları yerine getirmeli, firmanızı ve / veya şirketinizi de kurmalısınız.

Sonraki adımlar biraz daha dikkat ve çalışma gerektirecektir. Ürün ve hizmetleriniz için satış yapabileceğiniz hedef kitleyi belirlemeli ve bu kitleye ulaşmanın yollarını araştırmalısınız.

Bu adımları tamamladıktan sonra üretim ve / veya tedarik, stok durumu, teslimat sürecinizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışacağı kargo işlemleri ve takibi, ödeme, müşteri memnuniyetini göz önünde tutan ve mümkünse 24 saat boyunca ulaşılabilir olan bir müşteri hizmetleri vb. gerekli altyapıları araştırmalı ve size en uygun fiyat ve kullanım sağlayacak şekilde düzenlemelisiniz.

İlginizi Çekebilir:  Su Ve Kanalizasyon İdaresi KPSS'siz Mühendis ve Teknisyen Alımı

İade sürecinin kolay ve hızlı olması müşteri memnuniyetinizi arttıracağı gibi yeni müşterilerin gelmesine de katkı sağlayacaktır.

Ödeme yöntemlerinde ise bir den fazla banka ile anlaşmak sizin için daha avantajlı olacaktır çünkü her bankanın taksit imkanı farklı olabiliyor. Müşterilerinize EFT, havale ile ödeme yapmanın yanı sıra kredi kartı ile ödeme, kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme gibi imlanlar sunmanız da yeni müşteriler kazanmanızı kolaylaştıracağı gibi mevcut müşterilerinizin devamında da etkili olacaktır.

En önemli konulardan biri de satış fiyatını belirlemenizdir. Satışa sunacağınız ürün veya hizmetin size maliyeti – ki buna satışın tamamlanmasına kadar geçen süreçte yapacağınız tüm harcamaları da dahil etmelisiniz – ve bu maliyetten sonra elinize geçecek kar oranını iyi hesaplamalısınız.

En düşük fiyat ile ürün veya hizmeti alabilmeli veya elde edebilmeli, müşteriye uygun fiyat ile ulaştırabilmelisiniz.

Tüm bunlarla birlikte iyi bir reklam platformunuz olmalı, olabildiğince etkili reklamlara yer vermeli ve adınızı mümkün olduğunca sık kamuoyuna duyurmalısınız.

Sosyal medya platformlarını çok aktif kullanmanız gerektiği gibi ürün veya hizmetleriniz için belirlenen hedef kitleye ulaşabileceğiniz mecralarda da çeşitli reklamlar vermeniz gerekecektir.

ONLİNE SATIŞ YAPMANIN AVANTAJLARI NELER OLACAK KAMPANYAPAZARI SİZİN İÇİN ANLATIYOR

İlk önce maliyet açısından değerlendirelim. Mağaza kiralarını astronomik fiyatlara ulaştığı günümüzde fiziki mağaza açmak yerine online satış yapmak çok daha ucuz bir maliyet getirecektir size. Ayrıca kira için mal sahibi adına ödemeniz gereken kira tutarının yaklaşık yüzde yirmisi oranındaki aylık stopaj ödemelerinden kurtulacaksınız. Online işinizi çok daha düşük bir bütçe ile kurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Su Ve Kanalizasyon İdaresi KPSS'siz Mühendis ve Teknisyen Alımı

Ulaşacağınız müşteri sayısı online işinizde fiziksel mağazaya oranla çok daha fazla olacaktır. Türkiye’nin her bölgesinde, her yerinde yaşayan müşterilerinize ürünlerinizi sunma şansını yakalamış olursunuz ve potansiyel müşteri sayınız çok daha fazla olur. Ayrıca üyelik sistemi mevcut olacağından devamlı müşterileriniz de olacaktır ve bu size pazarlama ve reklam konusunda da kolaylık sağlayacaktır.

İşgücü açısından değerlendirdiğimizde özellikle başlangıçta çok fazla personel çalıştırmaya ihtiyacınız olmayacaktır. İşgücü maliyetinden oldukça büyük oranda tasarruf etme imkanınız olacaktır.

Zaman açısından değerlendirdiğimizde çalışma saatlerini online ortam 24 saat devam edebilir ve bu şekilde satış hacminizi büyütebilirsiniz.

Tüm bunlara ilave olarak bazı ürünlerde dilediğiniz zaman indirim yapabilir, kampanya düzenleyebilir, www.kampanyapazari.com gibi e-ticaret platformlarına katılarak online satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Siz de iş ortaklarımız arasına katılıp bizimle birlikte kazanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.kampanyapazari.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP