DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü 62 Şehirde 1833 Personel Ve İşçi Alımı

Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü 62 Şehirde 1833 Personel Ve İşçi Alımı

Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü tarafından açıklanmış olan kamu personeli alımı 2022 ilanları kapsamında 62 şehirde görevlendirilmek üzere mühendis alımı, işçi alımı ve orman muhafaza memuru alımı yapacak.

ABONE OL
29 Mart 2022 13:18
Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü 62 Şehirde 1833 Personel Ve İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü 2022 İlanları Yayınlandı

Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü yayınlamış olduğu 2022 yılı güncel kamu personeli alımı ilanları ile beraber 62 şehirde çalıştırılmak üzere üzere mühendis alımı, işçi alımı ve orman muhafaza memuru alımı gerçekleştirecek.

Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü 2022 Başvuru Şartları Nelerdir?

Tarım ve orman bakanlığı orman genel müdürlüğü mühendis alımı iş başvurusu için adayların 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından (2020-KPSSP3) en az 70 puan almış olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Mühendis alımı için kişilerin Yükseköğrenim kurumlarının lisans programlarından; Orman Mühendisliği bölümünden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adayların isimleri, sınava katılacakları yer ve saati www.ogm.gov.tr internet adresinden ve Kariyer Kapısı Platformu üzerinden e-Devlet şifreleri ile öğrenebilecek olup ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır ve başvuru sahiplerinin sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Orman genel müdürlüğü orman muhafaza memur alımı için kişilerin 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından (2020-KPSSP93) en az 65 puan almış olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Yükseköğrenim kurumlarına bağlı ön lisans programlarından; Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı bölümlerinin birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Muğla Belediyesi Dabel Kuruluşu İşçi Alımı

Tam Teşekküllü Sağlık Kurum ve Kuruluşlarından (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli) sağlık kurulu raporu almak. (Sözleşme imzalamaya hak kazanan adaylardan istenecektir.) ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

 

Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü

Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü

Tarım Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Başvuru Bilgileri Nedir?

 

İş başvurusu tarihi 04.04.2022 tarihinde başlayacak ve 10.04.2022 tarihinde son bulacaktır.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP