DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sadece Kampanyalı Ürünler Kampanya Pazarı

Sadece Kampanyalı Ürünler Kampanya Pazarı

Başka yerde aramaya gerek yok, “www.kampanyapazari.com” ile her günümüz kampanya, her üründe en düşük fiyat “www.kampanyapazari.com” da.

ABONE OL
26 Şubat 2022 20:47
Sadece Kampanyalı Ürünler Kampanya Pazarı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Annesi Ayşe’ye üçüncü defa seslendi, Ayşe yine hıhı diye geçiştirdi, çünkü işine konsantre olmuştu. Ayşe uzun zamandır evden çalışıyor ve işe başladığında bölünmeyi hiç sevmiyor.

Sonunda anne dayanamadı kızının yanına geldi “Ayşe, hadi hazırlanan kardeşinin okul alışverişi yapılacak, kırtasiye ihtiyacı çok, çıkalım” dedi. Ayşe yine aynı tavırla bu defa kısık bir sesle “www.kampanyapazari.com” dedi.

Anne anlamadı, ne diyorsun diye soracaktı ki oğlu hızla koşarken çarptı ve elindeki tepsi içindekilerle birlikte yerlere saçıldı. “Hay Allah tepsinin ucu kırıldı, bardaklar devrildi, bardaklar da kırıldı” diye söylendi. Ayşe yine “www.kampanyapazari.com” diye mırıldandı.
Anne “Ne mırıldanıp duruyorsun öyle, hadi hazırlan artık, marketten de alacaklarımız var zaten” dedi. Ayşe yine kımıldamadı, işim çok dedi ve yine “www.kampanyapazari.com” diye mırıldandı.

Anne bir taraftan hazırlanırken bir taraftan da yolun karşı tarafındaki mağazada daha önce vitrinde görüp pahalı olduğu için alamadığı çay makinesi geldi, hafta sonu misafir gelecekti , ne iyi olurdu alabilseydi.

Özellikle kalabalık misafir geldiğinde o kadar rahat oluyordu ki, komşularında görüyordu hep. Ancak bunun için indirim yakalamalıydı. Mağaza kampanya yapar mı diye sürekli takip edip duruyordu.

Kızına seslendi “Ayşe! Çıkmışken yolun karşısındaki mağazaya da bakar mıyız? Birkaç gündür bakmadım belki mağaza kampanya yapmıştır, çay makinesi indirime girmiştir. Bakarsın alırız” dedi. Ayşe yine aynı tavırla “www.kampanyapazari.com” dedi.
Annesi “Ne diyorsun anlamıyorum ki, ne desem ayı cevap, her şeye “www.kampanyapazari.com” diye cevap veriyorsun” diye çıkıştı kızına. Ayşe istifini bozmadan anne çok işim var, bu projeyi bitirmeliyim, dışarıda dolaşacak vaktim yok” diye yanıtladı.

İlginizi Çekebilir:  Muğla Belediyesi MUTTAŞ 10 Güvenlik Alımı

Tam o esnada annenin telefonu çaldı. Çaldı ama açamadı ki… Telefon artık eskidi, kitlenip duruyor. Artık yeni bir telefon almanın zamanı çoktan gelmişti. Gelmişti de nasıl olacaktı…

Telefonlar çok pahalanmıştı. Telefon almak için kampanyaları takip etmeliydi. Onda da kafası karışıyordu, her yerde en ucuz bizde diyorlardı ama hiç de öyle olmuyordu. “Telefonum artık iyi çalışmıyor” diye yakındı. Ayşe yine “ www.kampanyapazari.com ” diye yanıtladı.
Anne artık sinirlenmeye başlamıştı ki, ilköğretimdeki oğlu mızıklayarak yanına geldi, ben de tablet istiyorum diye tutturdu. Anne ofladı, kızacak gibi oldu, kızamadı.

Çocuk haklı, ders çalışması için ihtiyaca var diye düşündü. Tüm bunların hepsini almak için çok paraya ihtiyaçları vardı. Bu defa Ayşe atıldı ve “www.kampanyapazari.com” dedi yine.

Anne, Ayşe’ye döndü sert bir bakışla o ne dedi? Sürekli www.kampanyapazari.com, www.kampanyapazari.com deyip duruyorsun dedi. Bunun üzerine Ayşe sakince annesine seslendi ve dizüstü bilgisayarını alıp annesinin yanına gitti.

Yan yana oturdular, Ayşe annesine dönüp “Şimdi göstereceğim anneciğim” dedi ve bilgisayarının ekranında www.kampanyapazari.com adresine girdi. “İşte” dedi, “ İhtiyacımız olan her şeyi bulabiliriz, alış veriş için saatlerce dolaşmaya, gerek kalmıyor.

İstediğimiz her şeyi buradan alabiliriz. Hem de hiç yorulmadan, vakit kaybetmeden. Ben de alış verimizi bitirdikten sonra rahatça projeme odaklanabilirim” diye devam etti.
Ve ekledi: “Önce okul alış verişine bakalım” dedi ve Kırtasiye & Ofis bölümünü açtı, kardeşini yanına çağırdı, ihtiyacı olan tüm ürünlere baktılar. “ Hangilerini beğendiysen onları sipariş verelim dedi” annesi araya girdi, yok yok dedi hangilerinde indirim ya da kampanya varsa öncelikle onlara bakalım” dedi.

İlginizi Çekebilir:  Muğla Belediyesi MUTTAŞ 10 Güvenlik Alımı

Ayşe gülümsedi, tabii nereden bilsin annesi, daha önce Türkiye’de hiç böyle bir alış veriş sitesi olmamıştı ki, www.kampanyapazari.com ilkti ne de olsa. “Anne” dedi . “www.kampanyapazari.com” zaten sadece indirime girmiş kampanyalı ürünler satışa sunuyor.

Sistem o kadar güzel ki hangi üründe, nerede kampanya var diye takip etmek zorunda kalmıyorsun. İstediğin ürünü www.kampanyapazari.com zaten indirimli şekilde bulabilirsin, başka yerde aramana gerek kalmıyor”. Annenin yüzüne kocaman bir gülümseme yayıldı. “Hadi o zaman şu istediğim çay makinesine de bir bakıversen, hafta sonu misafirlerimiz gelecek, onlara yeni kırmızı çay makinemizle çay demlesem ne güzel olur” dedi. Kardeşi de hemen araya girdi Abla tablete de bakar mıyız?” diye sordu. Ayşe “Tabii bakarız, hem de en ucuz, indirimli fiyatlısını buluruz” dedi.

Okul alışverişi tamamlanmış, çay makinesi ve tablet sepete eklenmişti. Ne kolay ve ucuz olmuştu. Anne çok mutluydu. “her şeyi aldık ama yine de alış verişe gitmemiz gerekiyor, marketten alacağımız bazı şeyler de var.” dedi.

Ayşe “Onları da bu siteden alabiliriz, çabucak hallederim” diye yanıtladı.

Annesinin ağzında tatlı bir mırıldanma akşam yemeğini hazırlamaya başladı… www.kampanyapazari.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP