DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Müftü Ali Koç'a Yahudi Dedi

Müftü Ali Koç'a Yahudi Dedi

Bir müftü konuşmasında Yahudiler ile ilgili konuşma yaptı. Selanik şehrinden göç edenler için Yüzde 90'ı Sabetayist dedi. Aslında onlar gerçekten Müslüman değil diyerek Fenerbahçe Başkanı olan Ali Koç'a da gönderme yapan müftü için Diyanet, inceleme başlattı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
Müftü Ali Koç'a Yahudi Dedi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Müftü Ali Koç’a Yahudi Dedi

Bir müftü konuşmasında Yahudiler ile ilgili konuşma yaptı. Selanik şehrinden göç edenler için Yüzde 90’ı Sabetayist dedi. Aslında onlar gerçekten Müslüman değil diyerek Fenerbahçe Başkanı olan Ali Koç’a da gönderme yapan müftü için Diyanet, inceleme başlattı.

Düzce şehrinde Akçakoca Müftüsü olan Şaban Soytekinoğlu, geçtiğimiz cuma namazı esnasında yapmış olduğu konuşması esnasında Selanik göçmenlerini direkt olarak hedef aldı.

Filistin devletinde gerçekleşen olayları ve Yahudiler ile ilgili değinmiş olduğu vaazında müftü Soytekinoğlu, Selanik şehrinde göç edenlerin yüzde 90’ının Sabetayist olduğunu ve Müslüman olmadıklarını dedi.

ASLINDA MÜSLÜMAN DEĞİL YAHUDİLER

Müftü olan Soytekinoğlu, Selanik şehrinden göç edenler ile ilgili olarak yaklaşık yüzde 90’ı Selanik göçmeni ve Sabetayist.  Peki Ne demek Sabetayist? Müslümanlığa girmiş ama aslında gizli Yahudiler. Onlar aslında Müslüman değiller” sözlerini kullandı.

Müftü, vaazı esnasından sonra Gezi olaylarıyla ile de bağlantı kurdu.

selanik sebatayist

BİR TANESİ BİR TAKIMIN BAŞKANI ŞUAN

Müftü vaazında şu sözleri kullandı:

Bu yahudiler dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun, şu an ses çıkarmadıklarına aldanmayın, İstanbul şehrinde gezi olayları esnasında otellerinde göstericileri koruyan kimdi?

Yine aynı Yahudiler idi.

Bu kişiler günümüzde bir şirketin ve bir takımın başkanı. Bu yahudiler gücü, kuvveti eline geçirdiği esnada size de aynısını mutlaka yaparlar.

DİYANET BAŞKANLIĞI SORUŞTURMA AÇILDI

Diyanet İşleri Başkanlığı, yaşanmış olan gelişmelerden sonra Soytekinoğlu hakkında soruşturma açıldı.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi Terminal Hizmetlisi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP