DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Lise Mezunu Kamu Güncel KPSS’siz Memur Alımı

Lise Mezunu Kamu Güncel KPSS’siz Memur Alımı

Lise mezunu memur alımı için yayınlanmış olan KPSS’siz kamu personel alımı 2022 ilanları kapsamında İstanbul belediyesi çağrı merkezi operatörü alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
27 Mart 2022 20:15
Lise Mezunu Kamu Güncel KPSS’siz Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Lise Mezunu Memur Alımı KPSS’siz İlanları

Lise mezunu memur alımı genelinde açıklanmış bulunan KPSS’siz kamu personel alımı iş ilanları ile birlikte İstanbul büyükşehir belediyesi başkanlığı birimleri içerisinde istihdam edilmek şartı ile çağrı merkezi operatörü alımı yapılacaktır.

Lise Mezunu KPSS’siz Memur Alımı Başvuru Şartları

1. Lise mezunu memur alımı ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların İstanbul’umuzun Çözüm Merkezi için hizmet odaklı çalışabilmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

2. İstanbul belediyesi memur alımı 2022 ilanları için görev almak isteyenlerin 7/24 vardiyalı şekilde çalışabilecek esnek çalışmaya sıcak bakan ve Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

3. Kamu personeli alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin 18-30 yaş arasında olması, alanında deneyimli olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4. Belediye personel alımı için başvuru işlemlerinde bulunacakların telefonda etkili iletişim kurabilecek güçlü ifade yeteneğine sahip olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

5. Vatandaş görüşmelerinin zamanında yapılması ve sonuçlandırılması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

6. Vatandaşın soru ve sorunlarına çözüm bulunarak bilgi verilmesi ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

7. Beklenen hizmet ve kalite standartlarını karşılayarak vatandaş güveninin sağlanması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Lise Mezunu

Lise Mezunu memur alımı

Lise Mezunu Memur Alımı Başvuru Bilgileri

• Son başvuru tarihi 30.3.2022 olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir:  Osmangazi Belediyesi Güncel Sürekli İşçi Alımı

• İş başvurusu yapmak isteyen adayların aşağıda bulunan link üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP