DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kuşadası Belediyesi Şoför Ve İşçi Alımı

Kuşadası Belediyesi Şoför Ve İşçi Alımı

Kuşadası belediyesi için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere şoför ve işçi alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
27 Mayıs 2022 19:07
Kuşadası Belediyesi Şoför Ve İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Kuşadası Belediyesi Şoför Ve İşçi Alımı Duyurusu

Kuşadası belediyesi için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte belediye başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere şoför ve işçi alımı yapılacağı bildirildi.

Kuşadası Belediyesi Şoför Ve İşçi Alımı Başvuru Şartları

İşçi alımı başvuru için kişilerin makinelerin çalıştırılması ve makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması gerekiyor.

Belediye personel alımı için adayların işin bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlaması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve lavabo ve tuvaletleri günlük olarak belirlenen periyotlarda temizlemesi gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru işlemleri için adayların tüm ortak alanların temizlik ve hijyen kurallarına uygun şekilde temizlenmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Belediye başkanlığı personel alımı için şahısların sorumlu müdür tarafından belirlenen periyotlarda düzenli olarak temizlenmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve malzemelerinin tedarik edilmesi amacıyla düzenli olarak ilgili yöneticisine bildirmesi gerekiyor.

 

Kuşadası Belediyesi Şoför Ve İşçi Alımı

Kuşadası Belediyesi Şoför Ve İşçi Alımı

Kuşadası Belediyesi Şoför Ve İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 31.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Değirmendere mahallesi Göcek kavağı mevkii no: 4 Kuşadası/Aydın

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP