DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS şartsız mühendis alımı başvuru şartları

KPSS şartsız mühendis alımı başvuru şartları

KPSS şartsız mühendis alımı ilanları kapsamında Muğla belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere çevre mühendisi alımı yapılacaktır. Başvuru şartları haberimizde.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:53
KPSS şartsız mühendis alımı başvuru şartları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Muğla belediyesi KPSS şartsız mühendis alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olmaları ve gerekli üniversite mezuniyet şartlarını karşılamaları gerekiyor.

KPSS’siz çevre mühendis alımı başvuru bilgileri

Muğla iş ilanları için iş başvurusu yapacak olanların üniversitelerin çevre mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve İngilizce sınavlarından en az 60 puan almış olmaları gerekiyor.

Mühendis alımı ilanları için görev almak isteyen vatandaşların çevre ile ilgili projelerde deneyimli olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, tercihen yağış, akış modellemeleri ve taşkın analizleri konularında bilgili olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.

Belediye personel alımı için başvuruda bulunacakların ulaşım ve çevre ilişkisi kapsamında dünyadaki güncel gelişmeleri takip etmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, coğrafi bilgi sistemleri hakkında bilgi sahibi olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı genelinde çalışmak isteyenlerin ulaşım alanında literatür taraması yaparak yenilikleri öğrenebilecek olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, CBS tabanlı GİS programlarını kullanabilmesi ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

KPSS şartsız mühendis alımı başvuru şartları

Muğla belediye personel alımı son başvuru tarihi 23.12.2021 olarak duyuruldu.

Bütün kişiler başvurularını kurumun personel daire başkanlığına şahsen yapacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP