DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KPSS Şartsız Kamu Kurumuna Memur Alımı

KPSS Şartsız Kamu Kurumuna Memur Alımı

KPSS şartsız kamu için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İzmir İzenerji bünyesinde çalıştırılmak üzere yönetici asistanı alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
29 Mayıs 2022 17:50
KPSS Şartsız Kamu Kurumuna Memur Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı Duyurusu

KPSS şartsız kamu için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile İzmir İzenerji birimleri içinde çalıştırılmak üzere yönetici asistanı alımı yapılacağı bildirildi.

KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı Başvuru Şartları

İzmir belediyesi memur alımı iş başvurusu yapacakların en az lisans mezunu olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve risk değerlendirme faaliyetleri sonucunda ortaya çıkan bulguların aksiyonlarının takibinin ve kontrolünün sağlanması gerekiyor.

İzenerji personel alımı için çalışmak isteyen şahısların danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılmasını sağlaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve kurumsal risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edebilmesi gerekiyor.

KPSS’siz memur alımı için görev yapmak isteyen adayların mevcut ve karşılaşılması beklenen risklerin tanımlanması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve kanun, yönetmelik, yönerge, organizasyon yapısı hakkında bilgili olması gerekiyor.

Kamu memur alımı kapsamında açıklanmış duyurular için başvuru yapacakların planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve veri raporlama ve sunum araçlarını iyi kullanması gerekiyor.

 

KPSS Şartsız Kamu Kurumuna Memur Alımı

KPSS Şartsız Kamu Kurumuna Memur Alımı

KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 1.06.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP