DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kırıkkale Belediyesi Daimi İşçi Alımı

Kırıkkale Belediyesi Daimi İşçi Alımı

Daimi işçi alımı yapılması amacı ile açıklanmış olan kamu personeli alımı bilgisinde Kırıkkale belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere kilit parke ve andezit ustası alımı yapılacak.

ABONE OL
27 Nisan 2022 14:27
Kırıkkale Belediyesi Daimi İşçi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Daimi İşçi Alımı Kırıkkale Belediyesi Duyurusu

Daimi işçi alımı gerçekleştirilmesi için yayınlanmış kamu personel alımı duyurusunda Kırıkkale belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere kilit parke ve andezit ustası alımı yapılacak.

Daimi İşçi Alımı Kırıkkale Belediyesi Başvuru Şartları

Kırıkkale belediyesi işçi alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, sonuç ve çözüm odaklı çalışan, analitik düşünebilmesi ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Sürekli işçi alımı için görev yapmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kadrolu işçi alımı kapsamında başvuru düzenlemek isteyen vatandaşların Kırıkkale il sınırları için ikamet ediyor olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, araç gereçlerin genel bakımlarının yapılmasını sağlamalı ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kırıkkale belediyesi personel alımı için çalışmak isteyen şahısların kilit parke konusunda tecrübeli olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

 

Kırıkkale Belediyesi Daimi İşçi Alımı

Kırıkkale Belediyesi Daimi İşçi Alımı

 

Daimi İşçi Alımı Kırıkkale Belediyesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 29.04.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Muğla Belediyesi 48 Personel Alımı

Yenidoğan mahallesi belediye sokak no: 4

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP