DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Jandarma genel komutanlığı 104 garson ve hizmetli alımı ilanı

Jandarma genel komutanlığı 104 garson ve hizmetli alımı ilanı

Güncel askeri alımlar kapsamında açıklanmış olan bilgilerde Jandarma genel komutanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 104 garson ve hizmetli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:40
Jandarma genel komutanlığı 104 garson ve hizmetli alımı ilanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Jandarma genel komutanlığı 104 garson ve hizmetli alımı kapsamında J.Gn.K.lığı karargahı ile bağlı birlik ve kurumlarında istihdam edilmek üzere açıktan temin yoluyla (4) unvanda (104) sözleşmeli personel temin edilecek ve başvurular 28 Ocak – 13 Şubat 2022 tarihleri arasında internet ortamında alınacaktır.

Jandarma genel komutanlığı garson ve hizmetli alımı başvuru şartları

Garson alımı için Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik, Turizm ve Otelcilik/Turizm-Otelcilik Ön Lisans Programlarının Birinden Mezun Olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor ve Mesleki ve Teknik Eğitim Veren Ortaöğretim Kurumlarının Turizm/Otelcilik ve Turizm Bölümü ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Servis Dalında Mezun Olanlar Öncelikle Tercih Edilecektir.

Hizmetli alımı için Lise veya dengi ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Tercihen MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Aile ve Tüketici Bilimleri Alanı Ev ve Kurum Temizliği Kursu belgesine sahip olmak.

18 yaşını tamamlamış veya Türk Medeni Kanunun 12’nci maddesine göre kazai rüşt kararı almış olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri, J.Gn.K.lığı, SGK.lığı ile kamu kurum ve kuruluşlarından emeklilik, kendi isteği ile istifa ve sağlık nedenleri hariç herhangi bir nedenle çıkarılmamış olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Başvuru tarihinde herhangi bir siyasi partiye üye olmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Jandarma genel komutanlığı personel alımı başvuru bilgileri

Başvurular 13.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru aşağıda yazılı olan link üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

jandarma

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP