DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSTON İstanbul Hazır Beton Fabrikası Mühendis Alımı

İSTON İstanbul Hazır Beton Fabrikası Mühendis Alımı

İSTON İstanbul hazır beton fabrikası kurumu tarafından yayınlanmış olan kamu personel alımı bilgilerinde, fabrika içinde görevlendirilmek üzere KPSS'siz olarak makine mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
7 Nisan 2022 23:24
İSTON İstanbul Hazır Beton Fabrikası Mühendis Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTON İstanbul Hazır Beton Fabrikası KPSS’siz Mühendis Alımı

İSTON İstanbul hazır beton fabrikası yayınlamış olduğu KPSS’siz mühendis alımı duyuruları genelinde bünyesi içinde daimi olarak görevlendirilmek üzere sınavsız olarak kamu makine mühendisi alımı yapacak.

İSTON İstanbul Hazır Beton Fabrikası Mühendis Alımı Başvuru Şartları

İSTON mühendis alımı için iş başvurusu yapacak olan adayların alanında deneyim sahibi olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneğine sahip olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İstanbul beton fabrikaları makine mühendisi alımı için görev yapmak isteyenlerin saha uygulama tecrübelerine sahip olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

KPSS’siz mühendis alımı için çalışmak isteyenler yangın tesisatı saha imalat kontrol işlerinde deneyimli olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Güncel makine mühendisi alımı başvuruları için kişilerin açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.

 

İSTON İstanbul Hazır Beton Fabrikası

İSTON İstanbul Hazır Beton Fabrikası

İSTON Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 10.04.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan siteye başvuru yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İSPER 210 Personel Alımı

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP