DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Belediyesi Terminal Hizmetlisi Alımı

İstanbul Belediyesi Terminal Hizmetlisi Alımı

Terminal hizmetlisi alımı için açıklanmış olan bilgilerde, İstanbul Şehir Hatları bünyesine çalıştırılmak için sınavsız olarak terminal personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
25 Mayıs 2022 16:08
İstanbul Belediyesi Terminal Hizmetlisi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Terminal Hizmetlisi Alımı Duyurusu

Terminal hizmetlisi alımı için açıklanmış olan duyurular ile birlikte İstanbul Şehir Hatları kurumu birimlerinde görevlendirilmek için terminal personeli alımı gerçekleştirilecek.

Terminal Hizmetlisi Alımı Başvuru Şartları

İstanbul şehir hatları turizm kurumu personel alımı iş başvurusu için kişilerin açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve en az lise, tercihen meslek yüksek okulu mezunu olmaları gerekiyor.

İstanbul belediyesi alımları için görev yapmak isteyenlerin öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yüzme biliyor olması gerekiyor.

Belediye çımacı alımı için tüm başvuru sahiplerinin görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve İstanbul il sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekiyor.

Çımacı alımı iş başvuru işlemleri için tüm başvuru sahiplerinin kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve işin bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlaması gerekiyor.

 

İstanbul Belediyesi Terminal Hizmetlisi Alımı

İstanbul Belediyesi Terminal Hizmetlisi Alımı

Terminal Hizmetlisi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 28.5.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP