DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSPER Kurumuna KPSS’siz 10 Kamu Personeli Alımı

İSPER Kurumuna KPSS’siz 10 Kamu Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapmak için açıklanan iş ilanları ile beraber İstanbul belediyesi kurumu olan İSPER bünyesine KPSS'siz kariyer danışmanı alınacak.

ABONE OL
25 Şubat 2022 11:48
İSPER Kurumuna KPSS’siz 10 Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu Personeli Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu personeli alımı için İstanbul büyükşehir belediyesi tarafından açıklanmış olan bilgiler ile İSPER birimlerine KPSS şartsız olarak kadrolu olarak kariyer danışmanı alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Kamu personeli alımı için iş başvurusu yapacak olanların eğitim teknolojilerini etkin kullanabilmeleri, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve asli sorumluluk sahibi olan süreç sahiplerine destek ve danışmanlık hizmeti verebilmesi gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin üniversitelerin rehberlik ve psikolojik danışmanlık, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri ve insan kaynakları gibi bölümlerinden mezun olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kamu KPSS Şartsız 6000 TL Maaş İle Personel Alımı – Okumak İçin Tıklayınız

İstanbul belediyesi memur alımı için çalışmak isteyenlerin eğitim programları alanında yetkin ve sertifika sahibi olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

İSPER ilanları için görev almak isteyenlerin kurumsal risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edilmesini sağlaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve dış görünümüne özen göstermesi gerekmekte.

Güncel alımlar için tüm vatandaşların 18 yaşından büyük olması, Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması, analitik düşünen, çözüm odaklı olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İstanbul Belediyesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

BAYPAŞ Son başvuru tarihi 27.2.2022 olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir:  Muğla Belediyesi MUTTAŞ 10 Güvenlik Alımı

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden işlem yapılması gerekmekte.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

 

Kamu Personeli Alımı

Kamu Personeli Alımı başvuru

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP