DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Iğdır Üniversitesi Şoför Alımı İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı

Iğdır Üniversitesi Şoför Alımı İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı

Iğdır Üniversitesi rektörlüğü tarafından açıklanmış olan 2022 kamu personeli alımı ilanları kapsamında kurum içinde istihdam edilmek üzere şoför alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı yapılacak.

ABONE OL
14 Nisan 2022 21:08
Iğdır Üniversitesi Şoför Alımı İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Iğdır Üniversitesi Şoför Alımı İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı

Iğdır Üniversitesi personel alımı yapmak için açıklamış olduğu resmi kamu ilanları ile beraber kampüs içerisinde görev verilmek üzere daimi olarak şoför alımı, işçi alımı ve güvenlik alımı yapacaktır.

Iğdır Üniversitesi Şoför Alımı İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı Başvuru Şartları

Iğdır üniversitesi güvenlik alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıyor olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Özel Güvenlik ve Koruma önlisans mezunu olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması, son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak ve açık ve kapalı alanda koruma ve güvenlik hizmetleri görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak

Üniversite şoför alımı 2022 için çalışmak isteyenlerin otobüs kaptanlığı veya Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Önlisans mezunu olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, 35 yaşından büyük olmamak ve E sınıfı ehliyet, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip olması gerekiyor.

Üniversite işçi alımı için başvuru yapacak adayların yükseköğretim Kurumlarının Doğalgaz ve Tesisatı Ön lisans programında mezun olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmadığını tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan alınacak sağlık kurulu raporu ile belgelendirmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Muğla Belediyesi 48 Personel Alımı

 

Iğdır Üniversitesi

Iğdır Üniversitesi

 

Iğdır Üniversitesi Şoför Alımı İşçi Alımı Ve Güvenlik Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 19.04.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan kurum sitesine online başvuru yapmaları gerekiyor.

Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü Rektörlük Binası Kat 3 Personel Daire Başkanlığı

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP