DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ereğli Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Ereğli Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik görevlisi alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, Ereğli Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere sınavsız güvenlik alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
28 Mayıs 2022 09:38
Ereğli Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Güvenlik Görevlisi Alımı Ereğli Belediyesi Duyurusu

Memur alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile Ereğli Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere sınavsız güvenlik alımı yapılacağı bildirildi.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Ereğli belediyesi personel alımı için kişilerin gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneğine sahip olmaları gerekmekte.

Belediye güvenlik personeli alımı için iş başvurusu yapacakların öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli.

Kamu personel alımı için belediye iş başvurusu yapacakların mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlaması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi gerekiyor.

Ereğli personel alımı işlemleri için kişilerin görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak çalışması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve birim yöneticileri tarafından verilen diğer iş ve işlemleri yürütmesi gerekiyor.

 

Ereğli Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Ereğli Belediyesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 31.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Murtaza mahallesi Hasan Arslan sokak No: 39 Ereğli Belediye binası

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP