DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Erciyes Üniversitesi Personel Ve Hastane Güvenlik Alımı

Erciyes Üniversitesi Personel Ve Hastane Güvenlik Alımı

Hastane güvenlik alımı ve kamu personeli alımı ilanları ile Erciyes Üniversitesi kadrolu hemşire, sağlık personeli ve güvenlik alımı yapılacak.

ABONE OL
20 Şubat 2022 17:15
Erciyes Üniversitesi Personel Ve Hastane Güvenlik Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hastane Güvenlik Alımı Yapılacak

Hastane güvenlik alımı kapsamında Erciyes üniversitesi rektörlüğü kurum içinde istihdam edilmek üzere 42 hemşire, 6 Anestezi Teknikeri, 1 Elektronörofizyoloji Teknikeri, 3 Diş Protez Teknikeri ve 18 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek.

Hastane Güvenlik Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

1. Hastane güvenlik alımı için adayların Ortaöğretim Kurumlarından (lise ve dengi okul) mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

2. Hemşire alımı için Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans bölümü mezun olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3. Anestezi teknikeri alımı için Yükseköğretim Kurumlarının Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4. Elektronörofizyoloji Teknikeri alımı için Yükseköğretim kurumlarının Elektronörofizyoloji önlisans programından mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

5. Diş Protez Teknikeri alımı için Diş Protez Teknolojisi, Diş Protez veya Diş Protez Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

6. Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan öğrenim düzeyinden mezun olmak, başvurunun son günü itibariyle aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

7. Tüm birimlerinde istihdam edilecek kişilerin nöbet usulü çalışma planları ile gece nöbeti tutmasında veya gece vardiyasında çalışmasında sağlık, sosyal veya ailevi durumu açısından mani hali bulunmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Muğla Belediyesi MUTTAŞ 10 Güvenlik Alımı

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?

• Son başvuru tarihi 3 Mart 2022 olarak açıklandı.

• Erciyes Üniversitesi sağlık personeli ve güvenlik alımı için iş başvurusu işlemleri hemen aşağıda yazılı olan resmi devlet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

İletişim Bilgileri

• Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak, Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’nın aşağıda belirtilen iletişim kanallarından bilgi alabileceklerdir.

• İletişim Kanalları (Tel: 0352 207 66 66 Dâhili: 10604-10619-10616) (e-Posta: [email protected])

 

Hastane Güvenlik Alımı ilanlari

Hastane Güvenlik Alımı başvuru şartları

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP