DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Enerji piyasası düzenleme kurumu 47 kadrolu memur alımı yapacak

Enerji piyasası düzenleme kurumu 47 kadrolu memur alımı yapacak

Kamu personeli alımı yapılması amacı ile güncel olarak açıklanmış olan resmi iş ilanları bilgisinde Enerji piyasası düzenleme kurumu 47 kadrolu memur alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:00
Enerji piyasası düzenleme kurumu 47 kadrolu memur alımı yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Enerji piyasası düzenleme kurumu 47 kadrolu memur alımı kapsamında 2 (iki) adet Mütercim Tercüman, 17 (on yedi) adet Mühendis, 1 (bir) adet Kütüphaneci, 2 (iki) adet Çözümleyici, 14 (on dört) adet Yönetim Görevlisi, 5 (beş) adet İletişim Görevlisi, 4 (dört) adet Şoför ve 2 (iki) adet Teknisyen olmak üzere toplam 47 (kırk yedi) kadro için giriş sınavı yapılacaktır.

Enerji piyasası düzenleme kurumu memur alımı başvuru şartları

Mütercim-Tercümanlık (İngilizce), Filoloji (İngilizce), Mütercimlik (İngilizce), Tercümanlık (İngilizce) veya Çeviribilim (İngilizce) programından mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavından (İNGİLİZCE) (YDS)’den en az (B) düzeyinde puan almış olmak veya Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen buna denk puana sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, programlarının birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Geomatik Mühendisliği, programlarının birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları, programlarının birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Enerji piyasası düzenleme kurumu personel alımı başvuru bilgileri

Başvurular 11.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Osmangazi Belediyesi Güncel Sürekli İşçi Alımı

Başvuru aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

memur 6

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP