DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bu Ülkeler Erkek Sıkıntısı Çekiyor

Bu Ülkeler Erkek Sıkıntısı Çekiyor

Bir ülkenin evlilik sayılarına baktığınız zaman o şehrin yapısı hakkında çok şey söyleyebilirsiniz. Kimi ülkeler yapıları gereğince evlilik olaylarına çok sıcak bakmasalarda bazı devletler ise evlilikler için teşvikler vermektedir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
Bu Ülkeler Erkek Sıkıntısı Çekiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu Ülkeler Erkek Sıkıntısı Çekiyor

Bir ülkenin evlilik sayılarına baktığınız zaman o şehrin yapısı hakkında çok şey söyleyebilirsiniz. Kimi ülkeler yapıları gereğince evlilik olaylarına çok sıcak bakmasalarda bazı devletler ise evlilikler için teşvikler vermektedir.

1. Ermenistan Devleti

Geçmiş yıllar içinde yaşanmış olan savaşlar nedeni ile erkek nüfusun az kadın nüfusun fazla olduğu Ermenistan ülkesinde bekar olan kadınların boşta kalmaması için çeşitli çalışmalar yapılıyor.

Bir erkeğin birden daha fazla kadın ile evlenmesi doğal olan Ermenistan devletinde aynı zamanda bir çok iş yüküde kadınların elinde.

2. Japonya

Japonya ülkesinde erkeklerin evliliği çok saçma bulması nedeni ile evlilik oranları oldukça düşük.

Erkeklerin bu düşüncelerinden dolayısıyla japon kadınlarıda bekar kalıyor ve çeşitli yollar ile kendilerine kiralık olarak erkek bulmaktadırlar.

Japonya Hükümeti evli olanlar için çeşitli vergi teşvikleride veriliyor.

3. İzlanda:

Güzellikleriyle çok ünlü olan kadınların ülkesi olan İzlanda devleti yetersiz erkek nüfusunun azlığı nedeni ile evlenemektedirler.

İzlanda ülkesinde olan bu sorunun çözümünü için  ülkede yaşamakta olan göçmenlerde bulan hükümet,  İzlanda da bulunan kadınlarla evlenmeleri durumunda  erkeklere 5000 dolar vereceğini bildirilmiştir.

4. Singapur:

Dünyanın en zengin devletleri içinde yer almakta olan Singapur’da evlilik destekleride oldukça fazladır.  

Kadınlar arasında artmakta olan bekarlık oranlarını istemeyen devlet yetkilileri bu nedenle çeşitli teşvikler vermektedir.

5. Moğalistan

Kadın nüfusunun çok fazla olmuş olduğu Moğalistan’da zayıf olan kadınlar halk tarafından beğenilmiyor ve evlenmekte zorluk çekiyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Muğla Belediyesi Dabel Kuruluşu İşçi Alımı

Moğalistan devleti bu nedenle evlenmekte zorluk çekmekte olan zayıf kadınlar ile evlenecek olan erkeklere destek veriyor. Hatta bazı bölgelerde erkeklere başlık parası veriliyor.

6. Tayland

Tayland devletinde  ise bu durum çok daha  farklı şekilde işliyor.
Bu ülkede trans erkeklerin çok fazla olması nedeni ile bazı kadınlar evlenmekte çok büyük zorluk çekiyorlar.
İstedikleri gibi erkek bulmakta zorluk çeken bazı taylandlı kadınlar çareyi farklı ülkelerde bulunan erkeklerde arıyorlar.

7.Rusya

Kadın nüfusunun oldukça fazla olduğu bu ülkelerin başında gelmekte olan Rusya’da erkeklerin sürekli olarak alkol kullanması cinselliği bitirmektedir.

Bu nedenle erkek bulmakta zorlanan pek çok Rus kadın, erkek bulmak için farklı ülkelerde çalışıyor.

Boşanma oranlarının oldukça arttmış olduğu Rusya’da devlet bu konuda farklı destekler veriyor.

8. Avustralya

Beş kadına bir erkeğin düşmüş olduğu Avustralya’da bir çok kadın yabancı erkeklerin ülkelerine gelmelerini istiyor.

Bazı zamanlarda köylere giderek evlenen kadınlar bazı zamanlarda kendilerine göre evlenecek erkek bulmakta çok zorluk çekmektedirler.

Tarihin en az erkek nüfuslu ülkesi olan Avustralya’da tanışmak için yurt dışından gelmekte olan erkeklere de tatiller hediye ediliyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP