DOLAR 15,4987 0.12%
EURO 16,1487 0.15%
ALTIN 900,92-0,07
BITCOIN 4647450,66%
İstanbul
18°

PARÇALI BULUTLU

13:05

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Belediye başkanlığına kadrolu bekçi alımı yapılacak

Belediye başkanlığına kadrolu bekçi alımı yapılacak

Güncel iş ilanları genelinde açıklanmış olan bilgilerde Manisa belediyesi birimleri içinde çalıştırılmak üzere 5 adet kadrolu bekçi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:30
Belediye başkanlığına kadrolu bekçi alımı yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye başkanlığına kadrolu bekçi alımı ilanları için iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin en az lise mezunu olmaları ve 35 yaşından küçük olmaları gerekiyor.

Kamu bekçi alımı başvuru şartları

Manisa iş ilanları için iş başvurusu yapacak olan adayların B sınıfı ehliyete sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve idarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışmaları gerekiyor.

Bekçi alımı için başvuru düzenlemek isteyenlerin Manisa il sınırları içinde yaşıyor olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapmalı ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bütün adayların 35 yaşından küçük olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, makinelerin çalıştırılması ve makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kamu personeli alımı için çalışmak isteyenlerin, çalışma esnasında ağır kaldırmaya engel olacak bir bedensel rahatsızlıklarının olmaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması gerekiyor.

Belediye başkanlığına kadrolu bekçi alımı başvuru bilgileri

İZELMAN işçi alımı son başvuru tarihi resmi olarak 21.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmiş yollanması gerekiyor.

[email protected]

bekci 13

İlginizi Çekebilir:  Ambulans Ve Acil Yardım Teknikeri Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP