DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ayvalık Belediyesi 30 İşçi Alımı

Ayvalık Belediyesi 30 İşçi Alımı

Ayvalık belediyesi için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere sınavsız 30 işçi alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
15 Mayıs 2022 11:39
Ayvalık Belediyesi 30 İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ayvalık Belediyesi İşçi Alımı Duyurusu

Ayvalık belediyesi için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere sınavsız 30 işçi alımı yapılacağı bildirildi.

Ayvalık Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları

Belediye işçi alımı için iş başvurusu yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması, adli sicil kaydının bulunmaması ve görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları gerekiyor.

Balıkesir personel alımı için kişilerin 18 yaşından büyük olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve temizlik işlerinde kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması gerekiyor.

Ayvalık ilçesi beden işçisi alımı için görev almak isteyenlerin büro temizliği yapmaya engel bir durumunun olmaması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve promosyon gibi ürünlerin depoya taşınmasını ve istiflenmesini yapabilmesi gerekiyor.

Kamu işçi alımı için çalışmak isteyenlerin öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmesi gerekiyor.

Bütün başvuru yapacak kişilerin mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi gerekiyor.

 

Ayvalık Belediyesi 30 İşçi Alımı

Ayvalık Belediyesi 30 İşçi Alımı

 

Ayvalık Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 18.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Çevre Yönetimi İSTAÇ Gemi Adamı Alımı

Kemalpaşa mahallesi Atatürk bulvarı no: 53 Ayvalık/Balıkkesir

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP