DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ASELSAN 2019 Personel Alımı Şartlar Neler

ASELSAN 2019 Personel Alımı Şartlar Neler

ASELSAN yayınlamış olduğu duyuru ile nitelikli olarak görev alacak 2019 personel alımlarına ulaşabilirsiniz.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:57
ASELSAN 2019 Personel Alımı Şartlar Neler
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ASELSAN personel alımına başvuru yapmak için adayların resmi internet adresi olan www.aselsan.com.tr adresinden iş başvurusu menüsüne girerek başvuru Formu’na ulaşmak için kullanıcı hesabı oluşturması gerekmektedir. Bunun için Kayıt Uygulama Ekranın dan yönergeleri takip ederek üyelik ve başvuru yapabilirsiniz.

Kayıt işlemleri T.C. Kimlik numarası ve e-posta adresinize gelecek onay ile yapılmaktadır. T.C. vatandaşı olmayan ve dolayısıyla T.C. kimlik numarası bilgisine sahip olmayan adaylar e-posta adresleriyle kayıt işlemlerini yapabilmektedirler.

Kaydınızı oluşturup doğru şifre ve doğrulama kodunu girdiğiniz zaman iş başvuru sistemi ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekrandan mezuniyet durumunuza göre başvuru tercihinizi işaretleyerek ilgili soruları cevapladıktan sonra ASELSAN yönergelerine uygun bir aday iseniz iş başvurunuzu yapmaya başlayabilirsiniz.

Formu doldururken Başvuruyu Kaydet tuşuna bastığınızda bilgileriniz doldurduğunuz kadarıyla kaydedilir ancak ASELSAN’a gönderilmez; başvurunuzu tamamladığınızda “Başvuruyu ASELSAN’a Gönder” tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra başvurunuz değerlendirilebilmek için aselsan başvuru havuzuna ulaşacaktır.

ASELSAN yazılım geliştirmeci aranan genel şartlar iser; Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri mühendislik bölümlerden mezun olması, iyi derecede İngilizce bilmesi, tercihen SAP modülleri konusunda uzmanlık sahibi, ABAP da yazılım geliştirmiş, Tercihen C# bilen, en az 3 yıl deneyimli, Nesne Yönelimli Programlama, SOA, Katmanlı Mimari konularında bilgi sahibi, SQL Server tecrübesine sahip, Analitik ve kavramsal düşünme yeteneği güçlü, yeni teknolojileri takip eden, gelişime açık ve öğrenmeye istekli,takım çalışmasına uyumlu, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi, proaktif ve disiplinli, Problem çözme, karar verme ve çıkarım yapabilme yetkinliklerine sahip, dikkatli, detaycı, yapıcı, süreç Betxlarge – veri ve sonuç odaklı, temsil yeteneğine sahip, ikna/ifade ve iletişim yeteneği gelişmiş, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kuşadası Belediyesi Şoför Ve İşçi Alımı

Yazılım Test Mühendisi personel alımı için adaylarda aranan genel şartlar; Üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik, bilgi teknolojileri bölümleri veya benzeri mühendislik bölümlerinden mezun, iyi derecede İngilizce bilen, en az 3 yıl deneyimli, SAP BW 7.0 modelleme, geliştirme ve idame uzmanlığı (BW, BeX Query Designer, Bex Analyzer), Rutin ve veri kaynaklarını oluşturmaya yetecek ölçüde ABAP uzmanlığı sahibi, Veri Ambarı, İş zekası araç ve teknikleri konusunda bilgi sahibi,Data Modelleme ve Raporlama deneyimli,Tercihen BPC on HANA ve BO ürünleri (Design Studio, Web Intelligence) konularında deneyimli, tercihen SAP Finansal, İnsan Kaynakları ve Lojistik modülleri konularında temel düzeyde bilgi sahibi, tercihen Microsoft raporlama geliştirme platformları konularında deneyim sahibi, analitik ve kavramsal düşünme yeteneği güçlü, yeni teknolojileri takip eden, gelişime açık ve öğrenmeye istekli,takım çalışmasına uyumlu, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi, proaktif ve disiplinli, problem çözme, karar verme ve çıkarım yapabilme yetkinliklerine sahip, dikkatli, detaycı, yapıcı, süreç – veri ve sonuç odaklı, temsil yeteneğine sahip, ikna/ifade ve iletişim yeteneği gelişmiş, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

İş Analisti alımı için adaylarda aranan genel şartlar ise; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya benzeri mühendislik bölümlerinden mezun olmak. İngilizce bilmek, tercihen, SAP lojistik modülleri (SD, MM, SRM, SLC, CRM, CS, PP, WM, ECM, DMS, vb) veya SAP finansal modülleri (FI, CO, TRM, vb.) konusunda uzmanlık sahibi olmak, analitik ve kavramsal düşünme yeteneği güçlü, teknolojiyi yakından takip etmek, gelişime açık ve öğrenmeye istekli, takım çalışmasına uyumlu, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi, ve disiplinli, problem çözme, karar verme yetkinliklerine sahip, dikkatli, detaycı, yapıcı, süreç – veri ve sonuç odaklı, temsil yeteneğine sahip, ikna/ifade ve iletişim yeteneği gelişmiş ve erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olma şartı aranmaktadır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP