DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Artuklu üniversitesi temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı

Artuklu üniversitesi temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı

Kamu personeli alımı için açıklanmış olan resmi iş ilanları duyurusunda Mardin Artuklu üniversitesi kadrolu olarak temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:55
Artuklu üniversitesi temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mardin Artuklu üniversitesi temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı için çalışmak isteyenlerin gerekli şartları taşıması gerekiyor.

Resmi ilanın belgesi haberin sonunda verilmiştir.

Artuklu üniversitesi temizlik ve güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları

Güvenlik alımı için 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un 10. maddesindeki şartları taşımak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Yapılacak görev gereği nöbet, vardiya, mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak.

Erkek adaylar için 165 cm’den, Kadın adaylar için 160 cm’den kısa olmamak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için Lisans mezunları için 2020 KPSS P3 puanı, ön lisans mezunları için 2020 KPSS P93 puanı, ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS P94 puanına sahip olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Artuklu üniversitesi işçi alımı başvuru bilgileri

Başvurular 9.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için adayların https://www.artuklu.edu.tr/personel-daire-baskanligi adresinde bulunan Başvuru Talep Formunu bilgisayar ortamında doldurup, çıktısını alarak kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Mardin Artuklu Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Nur Mah. Diyarbakır Yolu Yenişehir Yerleşkesi, 47200 Artuklu/Mardin

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

mardin artuklu universitesi

Başvuru için gerekli belgeler

2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi.

İlginizi Çekebilir:  Mersin Büyükşehir Belediyesi 410 Plaj Görevlisi Ve Cankurtan Alımı

Nüfus Cüzdanı/ Kimlik Kartı aslı ve fotokopisi.

İkametgâh Belgesi

Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı veya E- devlet üzerinden alınan karekodlu belge kabul edilecektir

Adli Sicil Kaydı

Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi

Özgeçmiş, belgeler ve sertifikalar

Koruma ve Güvenlik Personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı.

Koruma ve Güvenlik Personeli için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek psikiyatrik hastalığı, bedensel engeli, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığına dair sağlık raporu.

Tecrübe istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümüyle birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi ıslak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir.

SGK Hizmet dökümünde e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilecektir. SGK Hizmet dökümünde yer alan meslek kodu ile tecrübe istenilen pozisyonun uyumlu olması gerekir.

Sürücü Belgesi aslı ve fotokopisi

Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP