DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ambulans Ve Acil Yardım Teknikeri Alımı

Ambulans Ve Acil Yardım Teknikeri Alımı

Ambulans ve acil yardım teknikeri alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İstanbul belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi Ambulans ve acil yardım teknikeri alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
16 Mayıs 2022 12:12
Ambulans Ve Acil Yardım Teknikeri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ambulans Ve Acil Yardım Teknikeri Alımı Duyurusu

Ambulans ve acil yardım teknikeri için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile İstanbul belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere daimi Ambulans ve acil yardım teknikeri alımı yapılacağı bildirildi.

Ambulans Ve Acil Yardım Teknikeri Alımı Başvuru Şartları

İstanbul belediyesi tekniker alımı iş başvurusu için kişilerin yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve 50 yaşından büyük olmaması gerekiyor.

İSPER personel alımı için görev almak isteyen şahısların mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve Ambulans ortamında çalışmasına mani olacak bir durumlarının olmaması gerekiyor.

İstanbul personel yönetimi ambulans görevlisi alımı için başvuru sahiplerinin alanı ile ilgili olan teknolojileri etkin bir şekilde kullanabilmeli, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve temel bilgisayar programlarını kullanması gerekmekte.

Tüm başvuru yapacakların ilgili mevzuat uyarınca talep edilen kriterlere uygun olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

 

Ambulans Ve Acil Yardım Teknikeri Alımı

Ambulans Ve Acil Yardım Teknikeri Alımı

Ambulans Ve Acil Yardım Teknikeri Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 19.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP