DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Alparslan üniversitesi 50 memur, işçi ve güvenlik alımı

Alparslan üniversitesi 50 memur, işçi ve güvenlik alımı

Kamu personeli alımı kapsamı içinde açıklanmış olan duyuru işlemlerinde Muş Alparslan üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 50 memur, işçi ve güvenlik alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:35
Alparslan üniversitesi 50 memur, işçi ve güvenlik alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alparslan üniversitesi memur, işçi ve güvenlik alımı için görev almak amacı ile iş başvurusu işlemlerinde bulunacakların Lisans, Ön Lisans ve Ortaöğretim için 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavlarına girmiş olmaları gerekiyor.

Alparslan üniversitesi memur, işçi ve güvenlik alımı başvuru şartları

İşletme, İktisat, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Yönetim Bilimleri, İş İdaresi ve İktisat, Yönetim ve Organizasyon, Maliye, Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, 30 yaşından büyük olmamak, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor ve iç ve dış mekânlarda her türlü temizlik işlerinde vardiyalı olarak çalışabilmesine ilişkin herhangi bir engeli bulunmamak.

MEB’dan onaylı Doğalgaz Kalorifer Ateşçiliği Sertifikası veya MEB’dan onaylı Kalorifer Ateşçiliği Sertifikasına sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Yükseköğretim kurumlarının Doğalgaz ve Tesisatı ön lisans programından mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması ön lisans programlarının birinden mezun olmak veya herhangi bir ön lisans programından mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Geçerlilik süresi dolmamış F veya B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Alparslan üniversitesi kamu personeli alımı başvuru bilgileri

Müfettiş alımı son başvuru tarihi 19.01.2022 olarak açıklandı.

Resmi iş başvuruları Muş Alparslan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına ŞAHSEN yapılacakdır.

Muş Alparslan Üniversitesi Güzeltepe Külliyesi Personel Daire Başkanlığı, Diyarbakır Yolu 7. km, 49250 Merkez/Muş

Tel: (Santral) 0436 249 49 49 (Dâhili) 1137-1139

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP